Crossover M 9.7", Blue
Funktioner
| Tablet rum | Ja |
| Lukketype | Lynlås |
| Forlomme | Ja |
| Antal frontlommer | 1 |
| Udvendige lommer | Frontlomme |
| Vandfast | Ja |
| Skulderrem | Ja |
| Justerbar skulderstrop | Ja |
| Anbefalet køn | Mand |
| Håndtaske/skuldertaske type | Crossbody taske |
| Maksimal skærmstørrelse kompatibilitet | 24,6 cm (9.7") |
Farve
| Rem, farve | Sort |
| Produktets hovedfarve | Blå |
| Farvelægning | Monokromatisk |
Materiale
| Materiale | Nylon, Polyester |
| Foringsmateriale polyester procentdel | 100% |
| Materialebeskrivelse (navn, %) | 100% Recycled Polyesther |
Vægt & størrelser
| Volumen | 4 L |
| Bredde | 185 mm |
| Dybde | 85 mm |
| Højde | 240 mm |
| Vægt | 300 g |