CoreParts projektorlampe
Funktioner
| Kapabilitet | SMART Board\n680IX, 685ix, UX60 |
| Lampens levetid | 2000 t |
| Pæreeffekt | 245 W |
| Oprindelsesland | Kina |
Vægt & størrelser
| Bredde | 170 mm |
| Dybde | 140 mm |
| Højde | 140 mm |
| Vægt | 250 g |
Emballeringsdata
| Pakketype | Kasse |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Pakkebredde | 170 mm |
| Pakkedybde | 140 mm |
| Pakkehøjde | 140 mm |
| Pakkevægt | 350 g |
Logistik data
| Harmoniseret systemkode (HS) | 85299097 |