CoreParts projektorlampe
Funktioner
| Mærke kompatibilitet | Sony |
| Kapabilitet | VPL-FX35 |
| Lampens levetid | 2000 t |
| Pæreeffekt | 245 W |
| Oprindelsesland | Kina |
Vægt & størrelser
| Bredde | 157 mm |
| Dybde | 126 mm |
| Højde | 104 mm |
| Vægt | 400 g |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Pakketype | Kasse |
| Pakkebredde | 157 mm |
| Pakkedybde | 126 mm |
| Pakkehøjde | 104 mm |
| Pakkevægt | 406 g |
Logistik data
| Harmoniseret systemkode (HS) | 85299097 |