CoreParts MSP5702 printervalse Valse
Funktioner
| Type | Valse |
| Produktfarve | Blå |
| Udskrivningsteknologi | Laser |
| Kapabilitet | AR-M276, AR-M236, MX-M264N, MX-M310, AR-275, AR-235, AR-M208, AR-M237, AR-M256L, AR-M258, AR-M277, AR-M316L, AR-M318, MX-M260, MX-M314N, MX-M354N |
| Oprindelsesland | Kina |
Vægt & størrelser
| Bredde | 400 mm |
| Dybde | 300 mm |
| Højde | 30 mm |
| Vægt | 1,02 kg |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Pakkebredde | 20 mm |
| Pakkedybde | 35 mm |
| Pakkehøjde | 20 mm |
| Pakkevægt | 1,02 kg |
Logistik data
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84439990 |