CoreParts
batteri til HP bærbar computer
Funktioner
| Type | Batteri |
| Mærke kompatibilitet | HP |
| Kapabilitet | HP Notebook, Laptop 15-CE007LA, 15-CE510TX, 2EF91PA, 2EF92PA, 2EF93PA, 2EF94PA, 2EF95PA, 2EF96PA, 2EF97PA, 2EF98PA, 3KS69PA, 3KS70PA, 3KS71PA, Gaming Pavilion 15-CX0000NQ, Gaming Pavilion 15-CX0001NJ, Gamin, L08934-2B1, L08934-2C1, L08934-2C2, SR03052XL, SR03052XL-PL, SR04070XL, SR04070XL-PL, L08934-1B2, Omen 15-DC0805NO, Gaming Pavilion 15-CX0018NE, Omen 15-CE096ND, Omen 15-DC0012NS, Omen 15-DC0015NP, Omen 15-DC0019NQ, Omen 15-DC0046UR, Omen 15-DC0110TX, Omen 15-DC1003NJ, Omen 15-DC1014NF, Omen 15-DC1029NS, Omen 15-DC1034NL, Omen 15-DC1050NA, Omen 15-DC1079NW, Omen 17-CB0004NG, Omen 17-CB0007NS, Omen 17-CB0011NV, Omen 17-CB0014NV, Omen 17-CB1001NU, Omen 17-CB1005NS, Omen 17-CB1017NM, Omen 17-CB1034UR, Pavilion POWER 15-CB007NV, Pavilion POWER 15-CB009NH, Pavilion POWER 15-CB060TX |
| Produktfarve | Sort |
| Erstatning for | 916678-171, 917678-1B1, 917678-271, 917678-2B1, 917724-855, 917724-856, HSTNN-1B7Z, HSTNN-DB7W, HSTNN-IB7Z, SR04070XL, SR04070XL-PL, SR04XL, TPN-C133, TPN-C134, TPN-Q193 |
Batteri
| Batteriteknologi | Lithium polymer (LiPo) |
| Batterikapacitet | 67,76 Wh; 4400 mAh |
| Batterispænding | 15,4 V |
Vægt & størrelser
| Bredde | 90 mm |
| Dybde | 8 mm |
| Højde | 242 mm |
| Vægt | 270 g |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 163 mm |
| Pakkedybde | 30 mm |
| Pakkehøjde | 260 mm |
| Pakkevægt | 410 g |
| Pakketype | Kasse |
Emballage indhold
| Antal pr. pakke | Ja |
Logistik data
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84732990 |
Andre funktioner
| Oprindelsesland | Kina |