CoreParts
batteri til bærbar computer - Li-Ion - 7800 mAh
Funktioner
| Type | Batteri |
| Mærke kompatibilitet | Lenovo |
| Produktfarve | Sort |
Batteri
| Batteriteknologi | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Batterikapacitet | 7800 mAh |
| Batterispænding | 10,8 V |
Vægt & størrelser
| Bredde | 76 mm |
| Dybde | 22 mm |
| Højde | 217 mm |
| Vægt | 450 g |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 234 mm |
| Pakkedybde | 105 mm |
| Pakkehøjde | 47 mm |
| Pakkevægt | 502 g |
| Pakketype | Kasse |
Emballage indhold
| Antal pr. pakke | Ja |
Logistik data
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84732990 |
Andre funktioner
| Kompatible produkter | - IBM/Lenovo ThinkPad L410 2931-XXX, L510 2873-XXX, SL510 2847-XXX, T510 4313-xxx, T510 4314-xxx, T510 4339-xxx, T510 4349-xxx, T510 4384-xxx, T510i 4484-xxx, T510i 4873-xxx, W510 4318-xxx, W510 4319-xxx, W510 4387-xxx, W510 4389-xxx, W510 4391-xxx, W510 4876-xxx - Lenovo/IBM ThinkPad: L412 0530-XXX, L412 0585-XXX, L512 2550-XXX, T410 2516, T410 2518, T410 2522, T410 2537, T410 2538, T410 2539 |
| Numre af batterier medfølger | Ja |
| Oprindelsesland | Kina |
| Certificering | CE |