CoreParts
batteri til bærbar computer - 47 Wh
Funktioner
| Type | Batteri |
| Mærke kompatibilitet | HP |
| Kapabilitet | HSTNN-F01C, HSTNN-I78C, HSTNN-F02C, HSTNN-I79C, HSTNN-I83C, HSTNN-IB0X, HSTNN-IB1E, HSTNN-OB0X, HSTNN-OB0Y, HSTNN-Q47C, HSTNN-Q50C, HSTNN-Q51C, HSTNN-Q60C, HSTNN-Q61C, HSTNN-Q62C, HSTNN-Q63C, HSTNN-Q64C, HSTNN-UB0W, HSTNN-YB0X, MU06XL, NBP6A174, NBP6A174B1, NBP6A175, NBP6A175B1, 586007-153 |
| Produktfarve | Sort |
Batteri
| Batteriteknologi | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Batterikapacitet | 47 Wh; 4400 mAh |
| Batterispænding | 10,8 V |
| Antal battericeller | 6 |
Vægt & størrelser
| Bredde | 53 mm |
| Dybde | 21 mm |
| Højde | 204 mm |
| Vægt | 310 g |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 234 mm |
| Pakkedybde | 103 mm |
| Pakkehøjde | 49 mm |
| Pakkevægt | 352 g |
| Pakketype | Kasse |
Emballage indhold
| Antal pr. pakke | Ja |
Andre funktioner
| Numre af batterier medfølger | Ja |
| Oprindelsesland | Kina |
| Certificering | CE |
Logistik data
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84732990 |