PEDEA Tablet Tasche 12,9 Zoll (32,8 cm) FASHION Schutzhülle mit Zubehörfach
Funktioner
| Kapabilitet | Apple iPad Pro (2020) Apple iPad Pro (2021) Apple iPad Pro (2022) Lenovo IdeaPad MIIX 510 Lenovo IdeaPad MIIX 520 Lenovo Tab P12 Pro Microsoft Surface Pro 5 Microsoft Surface Pro 6 Microsoft Surface Pro 7 Samsung Galaxy Tab S7 FE Samsung Galaxy Tab S7 Plus |
| Maksimal skærmstørrelse kompatibilitet | 32,8 cm (12.9") |
| Etui-type | Cover |
| Produktets hovedfarve | Sort, Grå |
| Mærke kompatibilitet | Alle mærker |
| Lukketype | Lynlås |
| Indbyggede højttaler(e) | Ingen |
| Standby-tilstand | Ingen |
| Beskyttelsesfunktioner | Ridseresistent |
| Skulderrem | Ja |
| Køn | Unisex |
Batteri
| Indbygget batteri | Ingen |
Vægt & størrelser
| Bredde | 330 mm |
| Dybde | 40 mm |
| Højde | 260 mm |
| Indvendige mål (B x D x H) | 300 x 30 x 230 mm |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | 1 stk |