Elo I-Series 4.0
Value - alt-i-én RK3399 - 4 GB - flash 32 GB - LED 10.1"
Display
| Skærm diagonal | 25,6 cm (10.1") |
| Skærmopløsning | 1280 x 800 pixel |
| Berøringsskærm | Ja |
| Skærmtype | TFT |
| Skærmens lysstyrke | 300 cd/m² |
| Vis antal farver | 16,78 millioner farver |
| Responstid | 25 ms |
| Synsvinkel, vertikal | 160° |
| Synsvinkel, horisontal | 160° |
| Kontrastforhold (typisk) | 800:1 |
| Berøringsskærm teknologi | Projekteret kapacitivt systemet |
| Billedformat | 16:10 |
| Effektivt betragtningsområde | 217 x 136 mm |
Processor
| Processormodel | RK3399 |
Hukommelse
| Intern hukommelse | 4 GB |
Lagring
| Samlet lagringskapacitet | 32 GB |
Multimedie
| Indbyggede højttaler(e) | Ja |
| Antal højttalere | 2 |
| Indbygget kortlæser | Ja |
| Kompatible hukommelseskort | MicroSD (TransFlash) |
Netværk
| Ethernet LAN | Ja |
| Ethernet LAN-datahastigheder | 1000 Mbit/s |
| Bluetooth | Ja |
| Wi-Fi | Ja |
| Wi-Fi-standarder | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac) |
Porte & Grænseflader
| Ethernet LAN-porte (RJ-45) | 1 |
| Antal USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) type-A-porte | 1 |
| DC-in-stik | Ja |
Design
| Kabinettype | All-in-One |
| Produktfarve | Sort |
Software
| Operativsystem installeret | Android 10 |
Strømstyring
| Vekselstrømsindgangsspænding | 100 - 240 V |
| Vekselstrømsindgangsfrekvens | 50 - 60 Hz |
| Strømforbrug (typisk) | 7,2 W |
Driftsbetingelser
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) | 20 - 80% |
| Relativ luftfugtighed ved opbevaring (H-H) | 5 - 95% |
| Opbevaringstemperatur (T-T) | -20 - 50 °C |
| Driftstemperatur (T-T) | 0 - 40 °C |
Ergonomisk
| VESA montering | Ja |
| Panel montering grænseflade | 75 x 75 mm |
| Gennemsnitstid mellem fejl (MTBF) | 50000 t |
Vægt & størrelser
| Bredde | 252,9 mm |
| Dybde | 22,1 mm |
| Højde | 169 mm |
| Vægt | 800 g |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | 1 stk |
Emballage indhold
| Kabler inkluderet | Vekselstrøm |
| Hurtig start guide | Ja |