ASRock DeskMeet X600
rack-monterbar 1.9 GHz - 0 GB - ingen HDD
Processor
| Indbygget processer | Ingen |
Hukommelse
| Hukommelses slots type | DIMM |
| Antal hukommelsesstik | 4 |
| Understøttede hukommelsestyper | DDR5-SDRAM |
| Fejlkorrigerende kode | Ja |
| Ikke-fejlkorrigerende kode | Ja |
Lagring
| Understøttet datalagringsdrev typer | HDD & SSD |
| Understøttede lagerdisk størrelser | 2.5,3.5,M.2 |
| SSD-formfaktor | M.2 |
| Grænseflade til lagerdisk | Serial ATA III |
| NVMe | Ja |
| Antal understøttede lagerdiske | 4 |
Grafik
| On-board grafikkort | Ingen |
Lyd
| Indbyggede højttaler(e) | Ingen |
Netværk
| Ethernet LAN | Ja |
| Wi-Fi | Ingen |
| LAN Kontroller | Dragon RTL8125BG |
Porte & Grænseflader
| Antal USB 2.0-porte | 4 |
| Antal USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) type-A-porte | 4 |
| Antal USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) type-C-porte | 1 |
| Antal HDMI-porte | 1 |
| Antal DisplayPorts | 2 |
| Mikrofonindgang | Ja |
| Udgange til hovedtelefoner | 1 |
| Kombineret hovedtelefon/mikrofon-port | Ja |
| Antal SATA III-stik | 2 |
| M.2.-kortslot (trådløs) | 1 x M.2 slot (Key E 2230) for WLAN+BT module |
| Ethernet LAN-porte (RJ-45) | 1 |
Udvidelsessokler
| PCI Express x16 slots | 1 |
| Antal M.2 (M) slots | 2 |
Design
| Kabinettype | Desktop |
| Produktfarve | Sort |
| Tænd-/slukkontakt | Ja |
| Produkttype | PC barebone |
Præstation
| Bundkort chipsæt | AMD X600 |
| Processor sokkel | Sokkel AM5 |
| Antal understøttede processorer | 1 |
| Lydchip | Realtek ALC897 |
Strømstyring
| Strømforsyningstype | Intern strømforsyning |
| Strømforsyning | 500 W |
| Antal strømforsyninger | 1 |
Vægt & størrelser
| Bredde | 168 mm |
| Dybde | 219,3 mm |
| Højde | 218,3 mm |