Føniks AMD Workstation V
AMD Ryzen 7 5700X - 32GB DDR4 - Nvidia GT 710 2GB - 2TB SSD M.2 - Uden Windows licens
Computer inkl. Windows 11 Home installation og aktivering
1x
Føniks AMD Workstation V
1x
Installation af operativsystem
1x
Norton 360 for Gamers
1x
Windows 11 Home
=
Føniks AMD Workstation V
1x
Installation af operativsystem
1x
Norton 360 for Gamers
1x
Windows 11 Home
Før
9.297,-
DKK
SPAR
999,-
DKK
8.298,-
DKK
(6.638,40 ekskl. moms)
Computer inkl. Windows 11 Pro installation og aktivering
1x
Føniks AMD Workstation V
1x
Installation af operativsystem
1x
Norton 360 for Gamers
1x
Windows 11 Pro
=
Føniks AMD Workstation V
1x
Installation af operativsystem
1x
Norton 360 for Gamers
1x
Windows 11 Pro
Før
9.697,-
DKK
SPAR
999,-
DKK
8.698,-
DKK
(6.958,40 ekskl. moms)
PC
| Processor | AMD Ryzen 7 5700X |
| Grafikkort | GeForce GT 710 2GB |
| Hukommelse (RAM) | 32 GB |
| DDR (RAM) | DDR4 |
| SSD Kapacitet | 2 TB |
| Bundkort | A520M mATX |
| Køling | FG CC300 luftkøler |
| Strømforsyning | 650 W 80+ Bronze |
| Kabinet | FG C110 Silent ATX |
| Styresystem | Uden styresystem |
| Garanti | 3 år |
| RGB | Uden RGB |



