Føniks Intel Workstation II
Intel i5 11400F - 32GB DDR4 - GT 710 2GB - 2TB SSD M.2 - Uden Windows licens
Computer inkl. Windows 11 Home installation og aktivering
1x
Føniks Intel Workstation II
1x
Installation af operativsystem
1x
Norton 360 for Gamers
1x
Windows 11 Home
=
Føniks Intel Workstation II
1x
Installation af operativsystem
1x
Norton 360 for Gamers
1x
Windows 11 Home
Før
8.797,-
DKK
SPAR
999,-
DKK
7.798,-
DKK
(6.238,40 ekskl. moms)
Computer inkl. Windows 11 Pro installation og aktivering
1x
Føniks Intel Workstation II
1x
Installation af operativsystem
1x
Norton 360 for Gamers
1x
Windows 11 Pro
=
Føniks Intel Workstation II
1x
Installation af operativsystem
1x
Norton 360 for Gamers
1x
Windows 11 Pro
Før
9.197,-
DKK
SPAR
999,-
DKK
8.198,-
DKK
(6.558,40 ekskl. moms)
PC
| Processor | Intel Core i5 11400F |
| Grafikkort | GeForce GT 710 2GB |
| Hukommelse (RAM) | 32 GB |
| DDR (RAM) | DDR4 |
| SSD Kapacitet | 2 TB |
| Bundkort | H510M mATX |
| Køling | Intel Stock Køler |
| Strømforsyning | 650 W 80+ Bronze |
| Kabinet | FG C110 Silent ATX |
| Styresystem | Uden styresystem |
| Garanti | 3 år |
| RGB | Uden RGB |



