Føniks Intel Ultra 285K/RTX Blackwell 6000 AI Workstation Computer
Intel Ultra 285K - Vandkøler - 128GB DDR5 5600MHz - RTX Blackwell 6000 Pro 96GB - 2TB SSD M.2 - Uden Windows licens
Computer inkl. Windows 11 Home installation og aktivering
1x
Føniks Intel Ultra 285K/RTX Blackwell 6000 AI Workstation Computer
1x
Installation af operativsystem
1x
Norton 360 for Gamers
1x
Windows 11 Home
=
Føniks Intel Ultra 285K/RTX Blackwell 6000 AI Workstation Computer
1x
Installation af operativsystem
1x
Norton 360 for Gamers
1x
Windows 11 Home
Før
126.097,-
DKK
SPAR
999,-
DKK
125.098,-
DKK
(100.078,40 ekskl. moms)
Computer inkl. Windows 11 Pro installation og aktivering
1x
Føniks Intel Ultra 285K/RTX Blackwell 6000 AI Workstation Computer
1x
Installation af operativsystem
1x
Norton 360 for Gamers
1x
Windows 11 Pro
=
Føniks Intel Ultra 285K/RTX Blackwell 6000 AI Workstation Computer
1x
Installation af operativsystem
1x
Norton 360 for Gamers
1x
Windows 11 Pro
Før
126.497,-
DKK
SPAR
999,-
DKK
125.498,-
DKK
(100.398,40 ekskl. moms)
PC
| Processor | Intel Core Ultra 9 285K |
| Grafikkort | NVIDIA RTX PRO 6000 Blackwell 96GB |
| Hukommelse (RAM) | 128 GB |
| DDR (RAM) | DDR5 |
| SSD Kapacitet | 2 TB |
| Køling | FG 240 vandkøler |
| Strømforsyning | 1000 W 80+ Bronze |
| Kabinet | Be quiet! Pure Base 501 ATX |
| Styresystem | Uden styresystem |
| Garanti | 3 år |
| RGB | Uden RGB |


