Føniks Bushido III Færdigsamlet Gamer Computer
Intel i5 14400F - 16GB DDR4 - GeForce RTX 5060 8GB - 1TB SSD M.2 - Windows 11 installeret og køreklar
PC
| Processor | Intel Core i5 14400F |
| Grafikkort | GeForce RTX 5060 8GB |
| Hukommelse (RAM) | 16 GB |
| DDR (RAM) | DDR4 |
| SSD Kapacitet | 1 TB |
| Bundkort | H610M |
| Køling | FG CC300 luftkøler |
| Strømforsyning | 750 W 80+ Bronze |
| Kabinet | FG C185 RGB mATX |
| Styresystem | Windows 11 Home |
| Garanti | 3 år |
| RGB | Med RGB |


