Lenovo Bærbar PC
Intel (Serie 2) - 64 GB - 1 TB SSD M.2 2280 - NVM Express (NVMe), TCG Opal Encryption 2 - 16" IPS
Bærbar inkl. Office pakken home and student
| Produkttype | Mobil arbejdsstation |
| Operativsystem | Windows 11 Pro |
| CPU | Intel (Serie 2) |
| Funktioner | Integreret hukommelsescontroller |
| Neural Processor Unit (NPU) | Intel AI Boost |
| RAM | 64 GB |
| Hovedlager | 1 TB SSD M.2 2280 - NVM Express (NVMe), TCG Opal Encryption 2 |
| Type | 16" - IPS; Tastatur, UltraNav, TrackPoint |
| Egenskaber | Blændfri; Dobbelt strøm (2x2); Adgangskode for administrator, opstartsadgangskode, NVMe-adgangskode |
| Maks. understøttede skærme | 3 eksterne skærm(e) |
| Kamera | Ja - 1080p |
| Kameraegenskaber | Fikseret fokus, Windows Hello |
| Codec | Realtek ALC3306 |
| Tastaturbagbelysning | Ja |
| Tastatur layout | QWERTY |
| Numerisk tastatur | Ja |
| Trådløs controller | Intel WI-FI 7 BE200 |
| Teknologi | Litium-polymer |
| Input | (50/60 Hz) |
| Hukommelseskortlæser | Ja |
| Med software | HP UEFI BIOS Certification level 2.7B |
| Materiale af etui | Aluminium (bund) |
| Sikkerhed | Discrete Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip, fingeraftrykslæser |
| Sikkerhedsåbningstype | Kensington nano sikkerhedsåbning |
| Dimensioner (B x D x H) | 24.9 cm x 1.75 cm |