Lenovo Bærbar PC
Intel - 64 GB DDR5 - 1 TB SSD M.2 2280 PCIe 4.0 x4 - NVM Express (NVMe) - 16" IPS
Bærbar inkl. Office pakken home and student
Bærbar inkl. Docking Station
1x
Lenovo Bærbar PC
1x
FG Universal Docking Station USB-C 5K - Dual 4K med 100W strømforsyning til bærbar
=
Lenovo Bærbar PC
1x
FG Universal Docking Station USB-C 5K - Dual 4K med 100W strømforsyning til bærbar
Før
24.343,-
DKK
SPAR
100,-
DKK
24.243,-
DKK
(19.394,40 ekskl. moms)
| Produkttype | Mobil arbejdsstation |
| Operativsystem | Windows 11 Pro |
| CPU | Intel |
| Antal kerner | 16-core |
| Cache | 24 MB |
| Funktioner | Integreret hukommelsescontroller |
| Neural Processor Unit (NPU) | Intel AI Boost |
| RAM | 64 GB |
| Teknologi | DDR5 SDRAM; Litium-polymer |
| Hovedlager | 1 TB SSD M.2 2280 PCIe 4.0 x4 - NVM Express (NVMe) |
| Type | 16" - IPS; Tastatur |
| Widescreen | Ja |
| Billedformatforhold | 16:10 |
| Kamera | Ja |
| Kameraegenskaber | Privatlivslukker, fikseret fokus, Windows Hello |
| Lyd | Stereohøjttalere, dobbelt array-mikrofon |
| Codec | Realtek ALC3287 |
| Overensstemmelsesstandarder | High Definition Audio, Dolby Audio |
| Numerisk tastatur | Ja |
| Trådløs | Bluetooth 5.3 |
| Egenskaber | Dobbelt strøm (2x2) |
| Input | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Materiale af etui | Polykarbonat (bund) |
| Sikkerhed | Discrete Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip, fingeraftrykslæser |
| Tyveri/Indtrængningsbeskyttelse | Sikkerhedslåseåbning (kabellåse solgt separat) |
| Sikkerhedsåbningstype | Kensington nano sikkerhedsåbning |