upcycle it Lenovo ThinkPad USB-C Dock (Refurbished) Ledningsført USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C Sort
Porte & Grænseflader
| Forbindelsesteknologi | Ledningsført |
| Værtsgrænseflade | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C |
| Antal USB 2.0-porte | 2 |
| Antal USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) type-A-porte | 3 |
| Antal VGA-porte (D-sub) | 1 |
| Antal DisplayPorts | 2 |
| Kombineret hovedtelefon/mikrofon-port | Ja |
| DC-in-stik | Ja |
Netværk
| Ethernet LAN | Ja |
| Ethernet LAN-porte (RJ-45) | 1 |
| Ethernet LAN-datahastigheder | 10,1000 Mbit/s |
Præstation
| Indbygget kortlæser | Ingen |
| Slot til kabellås | Ja |
| Kabellåseslids type | Kensington |
| Produktfarve | Sort |
Vægt & størrelser
| Bredde | 171 mm |
| Dybde | 80 mm |
| Højde | 30,8 mm |
| Vægt | 325 g |