Hyper HyperDrive DUO Dockingstation
Porte & Grænseflader
| Værtsgrænseflade | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C |
| Antal USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) type-A-porte | 2 |
| Antal USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) type-C-porte | 1 |
| USB strømforsyning | Ja |
| Antal HDMI-porte | 1 |
| Antal Thunderbolt-porte | 1 |
Præstation
| Indbygget kortlæser | Ja |
| Kompatible hukommelseskort | MicroSD (TransFlash), SD |
| Produktfarve | Grå |
| Hub-grænseflader | HDMI, Thunderbolt 3, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C |
| Plug and play | Ja |
| Husmateriale | Aluminium |
| Certificering | FCC, CE |
Strømstyring
| Strømforsyningstype | USB |
Software
| Understøttede Mac-operativsystemer | Ja |
Vægt & størrelser
| Bredde | 114,3 mm |
| Dybde | 31,8 mm |
| Højde | 8,64 mm |
| Vægt | 102,1 g |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | 1 stk |
Emballage indhold
| Brugervejledning | Ja |