HP USB-C Travel Hub G3
Porte & Grænseflader
| Værtsgrænseflade | USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C |
| Antal USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) type-A-porte | 2 |
| Antal USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) type-C-porte | 2 |
| USB strømforsyning | Ja |
| USB strømforsyning op til | 65 W |
| Antal HDMI-porte | 1 |
| HDMI-version | 2.0 |
| USB type-C DisplayPort alternativ tilstand | Ja |
Præstation
| Maksimal opdateringshastighed | 60 Hz |
| Hub-grænseflader | HDMI, USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-A, USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C |
| Oprindelsesland | Vietnam |
| HP segment | Hjem |
Software
| Understøttede Windows-operativsystemer | Windows 10, Windows 11 |
| Understøttede Mac-operativsystemer | MacOS |
| Andre understøttede operativsystemer | ChromeOS, Android, iPadOS |
Vægt & størrelser
| Bredde | 116 mm |
| Dybde | 41,9 mm |
| Højde | 14,5 mm |
| Vægt | 64 g |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 175 mm |
| Pakkedybde | 60 mm |
| Pakkehøjde | 40 mm |
| Pakkevægt | 124 g |
Emballage indhold
| Garantibevis | Ja |
| Hurtig start guide | Ja |
Tekniske detaljer
| Kassens indhold | Warranty card; Quick start guide; Hub |
Logistik data
| Pallens bruttovægt | 304,9 kg |
| Hovedkasser pr. pallelag (udvendigt) | 9 stk |
Andre funktioner
| Specielle funktioner | Light weight |
| Kabellængde | 0,3 m |
| Pallevægt (efter britisk standard) | 304,9 kg (672.3 Pund) |
| Hovedkasser pr. palle (udvendigt) | 36 stk |
| UNSPSC-kode | 43211609 |
| Kompatible operativsystemer | Windows 10; Windows 11; macOS; Chrome OS™; Android; iPadOS |