DICOTA
dockingstation - USB-C - HDMI, VGA
Porte & Grænseflader
| Værtsgrænseflade | USB Type-C |
| Hub-grænseflader | HDMI, RJ-45, USB 4 Type-A, USB Type-C, VGA |
| Antal USB 2.0-porte | 1 |
| Antal USB 2.0 type-C-porte | 1 |
| Antal USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) type-A-porte | 2 |
| Antal HDMI-porte | 1 |
| Antal VGA-porte (D-sub) | 1 |
| Kombineret hovedtelefon/mikrofon-port | Ja |
| Porte, antal | 7 |
| Ethernet LAN-porte (RJ-45) | 1 |
| Indbygget kortlæser | Ja |
| Kortlæser slot | 2 |
| Kompatible hukommelseskort | MicroSD (TransFlash), SD |
Funktioner
| Produktfarve | Sort, Sølv |
| Husmateriale | Aluminium |
| USB strømforsyning | Ja |
| USB strømforsyning op til | 100 W |
| Kabeltype | Rundt kabel |
Netværk
| Ethernet LAN-datahastigheder | 1000 Mbit/s |
Systemkrav
| Understøttede Windows-operativsystemer | Ja |
| Understøttede Mac-operativsystemer | Ja |
Vægt & størrelser
| Bredde | 55 mm |
| Dybde | 100 mm |
| Højde | 17 mm |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | 1 stk |
Tekniske detaljer
| Garantiperiode | 2 År |