Delock USB Type-C™ DP 1.4 Dockingstation Triple 4K Display
Porte & Grænseflader
| Forbindelsesteknologi | Ledningsført |
| Værtsgrænseflade | Thunderbolt 3 |
| Antal USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) type-A-porte | 3 |
| Antal USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) type-C-porte | 2 |
| Antal HDMI-porte | 1 |
| Antal DisplayPorts | 2 |
| Udgange til hovedtelefoner | 1 |
| Tilslutning af hovedtelefoner | 3,5 mm |
| DC-in-stik | Ja |
Netværk
| Ethernet LAN | Ja |
| Ethernet LAN-porte (RJ-45) | 1 |
| Ethernet LAN-datahastigheder | 10,100 Mbit/s |
Præstation
| Indbygget kortlæser | Ja |
| Kompatible hukommelseskort | MicroSD (TransFlash), SD |
| Produktfarve | Grå |
Strømstyring
| Strømkilde type | Vekselstrøm |
| Vekselstrømsindgangsspænding | 100-240 V |
| Vekselstrømsindgangsfrekvens | 50 - 60 Hz |
| Indgangsstrøm | 0.8 A |
| Udgangsspænding | 12 V |
| Udgangsstrøm | 2 A |
Software
| Understøttede Windows-operativsystemer | Windows 10, Windows 8.1 |
| Understøttede Mac-operativsystemer | Ja |
| Understøttede mobile operativsystemer | Android 9.0 |
Vægt & størrelser
| Bredde | 77 mm |
| Dybde | 780 mm |
| Højde | 18 mm |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | 1 stk |
Emballage indhold
| AC-adapter inkluderet | Ja |
| Brugervejledning | Ja |
| Kabler inkluderet | USB Type-C til USB Type-C |
Logistik data
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84733020 |