Chuwi LarkBox S Intel® Core™ i3 i3-1220P 16 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Windows 11 Pro Mini PC Sort
Processor
| Processorproducent | Intel |
| Processorgeneration | 12th gen Intel® Core™ i3 |
| Processorserie | Intel® Core™ i3 |
| Processormodel | i3-1220P |
| Processorkerner | 10 |
| Processortråde | 12 |
| Processor boost frekvens | 4,4 GHz |
| Performance-kerner | 2 |
| Effektive kerner | 8 |
| Ydelseskerne maksimal turbofrekvens | 4,4 GHz |
| Effektiv kerne maksimal turbofrekvens | 3,3 GHz |
| Processor-cache | 12 MB |
| Processor cache type | Smart cache |
| Antal installerede processorer | 1 |
| Processor base power | 28 W |
| Maksimal turbokraft | 64 W |
Hukommelse
| Intern hukommelse | 16 GB |
| Maksimal intern hukommelse | 64 GB |
| Intern hukommelsestype | DDR4-SDRAM |
| Hukommelsesstik | 2x SO-DIMM |
| Hukommelsesur hastighed | 3200 MHz |
| Hukommelseskanaler | To-kanals |
Lagring
| Samlet lagringskapacitet | 512 GB |
| Lagermedie | SSD |
| Optisk drevtype | Ingen |
| Samlet kapacitet for SSD'er | 512 GB |
| Antal installerede SSD'er | 1 |
| SDD-kapacitet | 512 GB |
| SSD-grænsefladetype | PCI Express 3.0 |
| SSD-formfaktor | M.2 |
| M.2 SSD størrelse | 2280 (22 x 80 mm) |
Grafik
| Diskret grafikadapter | Ingen |
| On-board grafikkort | Ja |
| Diskret grafikadaptermodel | Ikke tilgængelig |
| 4 | Intel |
| Indbygget grafikadapterfamilie | Intel® UHD Graphics |
| On-board grafikkort, model | Intel® UHD Graphics |
Netværk
| Ethernet LAN | Ja |
| Ethernet LAN-datahastigheder | 10,100,1000 Mbit/s |
| Wi-Fi | Ja |
| Bedste Wi-Fi standard | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Wi-Fi-standarder | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth-version | 5.1 |
Porte & Grænseflader
| Antal USB 2.0-porte | 2 |
| Antal USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) type-A-porte | 2 |
| Antal USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) type-C-porte | 2 |
| Antal HDMI-porte | 2 |
| HDMI-version | 1.4/2.0 |
| Ethernet LAN-porte (RJ-45) | 1 |
| Kombineret hovedtelefon/mikrofon-port | Ja |
| DC-in-stik | Ja |
Design
| Kabinettype | Mini PC |
| VESA montering | Ja |
| Produktfarve | Sort |
Præstation
| Produkttype | Mini PC |
Software
| Operativsystemets arkitektur | 64-bit |
| Operativsystem installeret | Windows 11 Pro |
Strømstyring
| Strømforsyning | 90 W |
Vægt & størrelser
| Bredde | 118 mm |
| Dybde | 118 mm |
| Højde | 41,3 mm |
| Vægt | 478 g |
Emballage indhold
| Kabler inkluderet | Vekselstrøm |
| Skruer inkluderet | Ja |
Display
| Skærm inkluderet | Ingen |