Chipolo RWS.0000004.000 GPS tracker/finder Universel Blå
Funktioner
| Formål | Universel |
| Produkttype | Finder |
| Maksimal driftstilstand | 90 m |
| Produktfarve | Blå |
| Beskyttelsesfunktioner | Støvresistent, Vandtæt |
| Kode for international beskyttelse (IP) | IP55 |
| Bøjlering | Ja |
Display
| Indbygget skærm | Ingen |
Hukommelse
| Indbygget hukommelse | Ingen |
| Hukommelseskortstik | Ingen |
Porte & Grænseflader
| Bluetooth | Ja |
| USB-port | Ingen |
Batteri
| Batteritype | CR2032 |
| Udskifteligt batteri | Ja |
| Batteriets levetid | 1 År |
Software
| Understøttede mobile operativsystemer | Android, iOS |
Vægt & størrelser
| Højde | 6,6 mm |
| Diameter | 3,88 cm |