Apple iMac 27" LCD
Vægt & størrelser
| Bredde | 400 mm |
| Højde | 700 mm |
| Dybde | 60 mm |
| Vægt | 9 g |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Pakkebredde | 376 mm |
| Pakkedybde | 39 mm |
| Pakkehøjde | 8 mm |
| Pakkevægt | 10 g |
| Pakketype | Kasse |
| Bredde | 400 mm |
| Højde | 700 mm |
| Dybde | 60 mm |
| Vægt | 9 g |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Pakkebredde | 376 mm |
| Pakkedybde | 39 mm |
| Pakkehøjde | 8 mm |
| Pakkevægt | 10 g |
| Pakketype | Kasse |