APC SRVL48RMBP3U UPS batteri Lithium-Ion (Li-Ion) 48 V
Funktioner
| Batteriteknologi | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Batterispænding | 48 V |
| Batterikapacitet | 4800 Wh |
| Numre af batterier medfølger | 1 stk |
| Produktfarve | Sort |
Godkendelser
| Certificering | CE UKCA UN 38.3 IEC 62619 |
Vægt & størrelser
| Vægt | 49,5 kg |
| Bredde | 438 mm |
| Højde | 131 mm |
| Dybde | 616 mm |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 600 mm |
| Pakkehøjde | 412 mm |
| Pakkedybde | 800 mm |
| Pakkevægt | 64,3 kg |
Driftsbetingelser
| Driftstemperatur (T-T) | 0 - 50 °C |
| Opbevaringstemperatur (T-T) | -20 - 60 °C |
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) | 0 - 95% |
| Relativ luftfugtighed ved opbevaring (H-H) | 0 - 95% |
| Driftshøjde | 0 - 3000 m |
| Ikke-drift højde | 0 - 15000 m |