APC Replacement Battery Cartridge 216
Funktioner
| Batteriteknologi | Blysyre |
| Batterispænding | 12 V |
| Batterikapacitet | 9 At |
| Numre af batterier medfølger | 2 stk |
Vægt & størrelser
| Vægt | 5,32 kg |
| Bredde | 303 mm |
| Højde | 94 mm |
| Dybde | 64 mm |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 177 mm |
| Pakkehøjde | 219 mm |
| Pakkedybde | 367 mm |
| Pakkevægt | 5,8 kg |
Driftsbetingelser
| Driftstemperatur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Opbevaringstemperatur (T-T) | -15 - 50 °C |
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) | 0 - 95% |
| Driftshøjde | 0 - 3000 m |
| Ikke-drift højde | 0 - 3000 m |
Logistik data
| Samlet CO2-fodaftryk (kg of CO2e) | 38 |