APC Easy Rack PDU EPDU2232SMBO
strømfordelingsenhed - skiftet målt outlet, 230 V, 32 A - 22 kW - 22000 VA
Design
| PDU-typer | Målte, Omskiftet |
| Type | Trefaset |
| Rackkapacitet | 0U |
| Montering | Lodret |
| Husmateriale | Metal |
| Produktfarve | Sort |
| Skærm | LCD |
Porte & Grænseflader
| AC udgange, antal | 24 AC stikkontakt(er) |
| Strømstik | IEC 60309 |
| AC stikkontakt typer | C13 forbinder, C19 forbinder |
| Ethernet LAN-porte (RJ-45) | Ja |
| Antal USB-porte | Ja |
Funktioner
| Kabellængde | 3 m |
Strømstyring
| Nominel indgangsspænding | 400 V |
| Vekselstrømsindgangsfrekvens | 50/60 Hz |
| Strøm (maks.) | 32 A |
| Udgangsspænding | 200-240 V |
| Load-kapacitet | 22000 VA |
| Strømbeskyttelsesfunktioner | Overbelastning |
Driftsbetingelser
| Driftstemperatur (T-T) | -5 - 45 °C |
| Opbevaringstemperatur (T-T) | -25 - 65 °C |
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) | 5 - 95% |
| Relativ luftfugtighed ved opbevaring (H-H) | 5 - 95% |
| Driftshøjde | 0 - 15000 m |
Vægt & størrelser
| Bredde | 55 mm |
| Dybde | 56 mm |
| Højde | 1800 mm |
| Vægt | 8.68 kg |
Emballeringsdata
| Pakkevægt | 9.85 kg |
| Pakkebredde | 195 mm |
| Pakkedybde | 130 mm |
| Pakkehøjde | 2030 mm |