Alcasa electronik Good Connections RNS patch cable
5 m - violet - Lilla - 5m
Funktioner
| Maksimal kabellængde | 5 m |
| Kabeltype | Cat. 7 |
| Produktfarve | Violet |
| Kabelafskærmning | S/FTP |
| Ydre diameter | 6,5 mm |
| Understøttede stik | RJ-45 |
| Stik 1 køn | Han |
| Stik 2 køn | Han |
| Halogenfri | Ja |
| Stikhætte kabelstøvle | Ja |
| Frekvens | 500 MHz |
Andre funktioner
| Ledningsmateriale | OFC |
Porte & Grænseflader
| Stik 2 | RJ-45 |
| Stikforbindelse kontakter plettering | Guld |
Netværk
| Maksimal dataoverførselshastighed | 10000 Mbit/s |
Godkendelser
| Certificering | IEC 60332-1, TIA/EIA-568-B, IEC 60754-2, IEC 61034 |