Akai Professional MIDImix
Lyd
| Antal kanaler | 3 kanaler |
Display
| Indbygget skærm | Ingen |
Porte & Grænseflader
| MIDI udgang | Ja |
| Antal USB 2.0-porte | 1 |
Tekniske detaljer
| USB-port | Ja |
| USB-drevet | Ja |
| Produktfarve | Sort, Rød |
| DJ mixer | Ja |
Systemkrav
| Understøttede Mac-operativsystemer | Ja |
| Understøttede Windows-operativsystemer | Ja |
| Minimum RAM | 1029 MB |
| Minimum processorhastighed | 1250 MHz |
Vægt & størrelser
| Bredde | 239 mm |
| Dybde | 201 mm |
| Højde | 30 mm |
| Vægt | 700 g |
Emballage indhold
| Brugervejledning | Ja |
| Hurtig start guide | Ja |