Activejet Regular MKR-550B mini air cooler
Design
| Type | Bærbar fordamperluftkøler |
| Produktfarve | Grå, Hvid |
| Bærehåndtag | Ingen |
| Styrehjul | Ingen |
| Indbygget skærm | Ingen |
| Kontroltype | Knapper |
| LED-indikatorer | Strøm, Hastighed, Ja |
| Tænd- og slukkontakt med lys | Ja |
| Certificering | CE |
Præstation
| Vandtank volumen | 0,55 L |
| Antal hastigheder | 3 |
| Luftstrøm | 60 m³/t |
| Kølende | Ja |
| Befugterfunktion | Ja |
| Fjernbetjent | Ingen |
| Oscillering | Ingen |
Strømstyring
| Strømkilde type | DC, USB |
| Vekselstrømsindgangsspænding | 100-240 V |
| Strømforbrug (maks.) | 5 W |
Funktioner
| Antal belysningsfarver | 6 farver |
Vægt & størrelser
| Bredde | 165 mm |
| Dybde | 170 mm |
| Højde | 165 mm |
| Vægt | 900 g |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 180 mm |
| Pakkedybde | 190 mm |
| Pakkehøjde | 170 mm |
| Pakkevægt | 1,15 kg |
| Pakketype | Kasse |
Emballage indhold
| Brugervejledning | Ja |
| Antal | 1 |