6101
Design
| Fjernbetjening korrekt brug | Sikkerhedssystem |
| Mærke kompatibilitet | Olympia |
| Produktfarve | Sølv |
| Indgangstype | Tryk på knapper |
| Antal knapper | 4 |
Display
| Indbygget skærm | Ingen |
Præstation
| Frekvensbånd | 868.5 GHz |
| LED-indikatorer | Ja |
Batteri
| Batteritype | CR2430 |
| Antal understøttede batterier | 1 |
| Batterispænding | 3 V |
Vægt & størrelser
| Bredde | 29 mm |
| Dybde | 13 mm |
| Højde | 48 mm |
| Vægt | 20 g |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Pakkebredde | 30 mm |
| Pakkedybde | 150 mm |
| Pakkehøjde | 90 mm |
| Pakkevægt | 80 g |
Emballage indhold
| Batterier inkluderet | Ja |
| Brugervejledning | Ja |
Driftsbetingelser
| Driftstemperatur (T-T) | -10 - 40 °C |
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) | 30 - 75% |
Indikator
| Indikator for lavt batteriniveau | Ja |
Logistik data
| Harmoniseret systemkode (HS) | 85299097 |