57x46x12 - 25M 48gr
Vægt & størrelser
| Længde | 25 m |
| Bredde | 57 mm |
| Diameter | 4,6 cm |
| Kernediameter | 1,2 cm |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 247 mm |
| Pakkedybde | 247 mm |
| Pakkehøjde | 159 mm |
| Pakkevægt | 4,38 kg |
| Mængde pr. kasse | 60 stk |
| Længde | 25 m |
| Bredde | 57 mm |
| Diameter | 4,6 cm |
| Kernediameter | 1,2 cm |
| Pakkebredde | 247 mm |
| Pakkedybde | 247 mm |
| Pakkehøjde | 159 mm |
| Pakkevægt | 4,38 kg |
| Mængde pr. kasse | 60 stk |