4smarts Enterprise powerbank
Design
| Antal enheder der er tilsluttet samtidigt (maks.) | 2 |
| Produktfarve | Grå |
| Husmateriale | ABS, Polykarbonat (PC) |
| Oplader, kompabilitet | Universel |
| Power bank & enhed oplades på en gang | Ja |
| Indbygget skærm | Ja |
| Skærmtype | LED |
| Form | Rektandel |
| LED-indikatorer | Ja |
Præstation
| Opladningskilde | USB |
| Batteriteknologi | Lithium polymer (LiPo) |
| Batterikapacitet | 20000 mAh |
| Batterispænding | 20 V |
| Antal battericeller | 4 |
| Indbyddet radio | Ingen |
| Hurtig opladning | Ja |
| Hurtig opladningsteknologi | Adaptive Fast Charging, Quick Charge 3.0 |
| USB strømforsyning op til | 122,5 W |
Porte & Grænseflader
| Inputgrænseflade | USB Type-C |
Strømstyring
| Indgangsspænding | 5 V |
| Indgangsstrøm | 3 A |
| Port 1 udgangseffekt | 22,5 W |
| Port 2 udgangseffekt | 100 W |
| Port 4 udgangseffekt | 22,5 W |
| Port 3 udgangseffekt | 100 W |
| Udgangsspænding | 20 V |
Vægt & størrelser
| Bredde | 180 mm |
| Dybde | 140 mm |
| Højde | 18 mm |
| Vægt | 550 g |
| USB Type-C kabellængde | 50 cm |
Emballage indhold
| Kabler inkluderet | USB Type-C |
| Bæretaske | Ja |
Emballeringsdata
| Pakkevægt | 580 g |
Logistik data
| Garantiperiode | 0,5 År |