4smarts 11in1 USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A + Type-C Grå
Porte & Grænseflader
| Værtsgrænseflade | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A + Type-C |
| Antal USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) type-A-porte | 3 |
| Antal USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) type-C-porte | 1 |
| Antal HDMI-porte | 1 |
| Antal VGA-porte (D-sub) | 1 |
| Kombineret hovedtelefon/mikrofon-port | Ja |
Netværk
| Ethernet LAN-porte (RJ-45) | 1 |
| Ethernet LAN-datahastigheder | 10,100,1000 Mbit/s |
Præstation
| Indbygget kortlæser | Ja |
| Kompatible hukommelseskort | MicroSD (TransFlash), SD |
| Produktfarve | Grå |
| Hub-grænseflader | 3.5mm, HDMI, RJ-45, USB 2.0, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A, USB Type-C, VGA |
| Husmateriale | Acrylonitrilbutadienstyren, Aluminium, Termoplastisk elastomer (TPE) |
Strømstyring
| Strømforbrug (maks.) | 100 W |
Vægt & størrelser
| Bredde | 315 mm |
| Dybde | 90 mm |
| Højde | 21 mm |
| Vægt | 256 g |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | 1 stk |
Andre funktioner
| Kabellængde | 0,15 m |