20Ah Battery Pack (SFC 45W)
Design
| Antal enheder der er tilsluttet samtidigt (maks.) | 3 |
| Produktfarve | Beige |
| Oplader, kompabilitet | Universel |
| LED-indikatorer | Ja |
Præstation
| Opladningskilde | USB |
| Batterikapacitet | 20000 mAh |
| Indbyddet radio | Ingen |
| Hurtig opladning | Ja |
| Hurtig opladningsteknologi | Power Delivery 3.0, Quick Charge 2.0 |
| USB strømforsyning op til | 45 W |
Porte & Grænseflader
| Inputgrænseflade | USB Type-C |
| Antal USB type-C-porte | 3 |
Strømstyring
| Indgangsspænding | 9 V |
| Udgangsspænding | 3.3 - 20 V |
Vægt & størrelser
| Bredde | 152 mm |
| Dybde | 25,5 mm |
| Højde | 76 mm |
| Vægt | 402 g |
Emballage indhold
| Kabler inkluderet | USB Type-C |
| Antal pr. pakke | 1 stk |