Produkt nr: IPDP13M4ST-BBK
EAN: 8020252209640
Varenummer: F24910031
billigst-pricerunner
Tucano Satin
Tucano Satin
Producent: TUCANO
Produkt nr: IPDP13M4ST-BBK
EAN: 8020252209640
Varenummer: F24910031
På lager hos leverandør - leveringstid: 4-8 hverdage
(420,00 ekskl. moms)
Producent: TUCANO
Produkt nr: IPDP13M4ST-BBK
Gratis fragt
(Gælder op til 20 kg)
Læs mere her
Funktioner
Kapabilitet iPad Pro 13"
Maksimal skærmstørrelse kompatibilitet 33 cm (13")
Etui-type Folie
Materiale Termoplastisk polyurethan (TPU)
Produktets hovedfarve Grå
Mærke kompatibilitet Apple
Standby-tilstand Ja
Beskyttelsesfunktioner Stødresistent
Vægt & størrelser
Bredde 230 mm
Dybde 13 mm
Højde 285 mm