Scheppach SCHEPPACH PILA UKOSNICA HM254 SCH5901216901
Funktioner
| Laserstyr | Ja |
Præstation
| Skærebredde (90°) | 34 cm |
Strømstyring
| Indgangseffekt | 2000 W |
| Vekselstrømsindgangsspænding | 220 - 240 V |
| Vekselstrømsindgangsfrekvens | 50 Hz |
| Strømkilde | Vekselstrøm |
Vægt & størrelser
| Bredde | 480 mm |
| Dybde | 820 mm |
| Højde | 410 mm |
| Vægt | 17,6 kg |
Emballage indhold
| Savblade inkluderet | Ja |
| Antal bladtænder | 60 |