Samsung Smart LED S-Box SNOW-RAF
digital signage afspiller
Funktioner
| Produkttype | Set-back-box (SBB) |
| Softwareplatform | Kant-M2e |
| Standardopløsning | 1920 x 1080 pixel |
| Produktfarve | Sort |
| Oprindelig opdateringshastighed | 60 Hz |
| Skærmvisning (OSD) | Ja |
| OSD-sprog | Arabisk, Forenklet kinesisk, Traditionelt kinesisk, Tjekkisk, Tysk, Engelsk, Spansk, Finsk, Fransk, Græsk, Hebraisk, Ungarsk, Italiensk, Japansk, Koreansk, Polsk, Portugisisk, Russisk, Slovakisk, Svensk, Tyrkisk |
| Antal OSD sprog | 21 |
| Certificering | 60950-1 |
Netværk
| Ethernet LAN | Ja |
| Understøttelse af MagicInfo | Ja |
Porte & Grænseflader
| Antal HDMI-porte | Ja |
| IR-indgangsporte | Ja |
Driftsbetingelser
| Driftstemperatur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) | 10 - 80% |
Vægt & størrelser
| Bredde | 253.6 mm |
| Dybde | 153.8 mm |
| Højde | 45 mm |
| Vægt | 1.1 kg |
Strømstyring
| Strømforbrug (maks.) | 21 W |
Tekniske detaljer
| Compliance-certifikater | Elektromagnetisk kompatibilitet (EMC) |