Samsung MLT-D307L
Højtydende - sort - original - tonerpatron (SV066A)
Funktioner
| Kapabilitet | ML-4510ND, 5010ND, 5015ND, 4512ND, 5012ND, 5017ND |
| Antal pr. pakke | Ja |
| Patron kapacitet | Højt (XL) udbytte |
| Sort toner sideydelse | 15000 Sider |
| Type | Original |
| Udskrivning af farver | Sort |
| Mærke kompatibilitet | HP |
| OEM-kode | SV066A |
| Oprindelsesland | Kina |
| HP segment | Forretning, Enterprise |
Driftsbetingelser
| Driftstemperatur (T-T) | 10 - 30 °C |
| Opbevaringstemperatur (T-T) | -20 - 40 °C |
| Relativ luftfugtighed ved opbevaring (H-H) | 10 - 90% |
Vægt & størrelser
| Bredde | 185 mm |
| Dybde | 394 mm |
| Højde | 182 mm |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 394 mm |
| Pakkedybde | 185 mm |
| Pakkehøjde | 182 mm |
| Pakkevægt | 1,44 kg |
| Pakketype | Kasse |
Andre funktioner
| Udskrivningsteknologi | Laserprint |
Tekniske detaljer
| Kassens indhold | Tonerpatron |
Logistik data
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84439990 |