Samsung CLT-W504
sort, gul, cyan, magenta - opsamler til overskydende toner
Funktioner
| Kapabilitet | CLP-415N, 415NW / Xpress C1810W, C1404W, C1860FW, C1454FW, C1454N, C1453FW / CLX-4195N, 4195FN, 4195FW; CLP-415N, 415NW / Xpress C1810W, C1404W, C1860FW, C1454FW, C1454N, C1453FW / CLX-4195N, 4195FN, 4195FW; CLP-415N, 415NW / Xpress C1810W, C1404W, C1860FW, C1454FW, C1454N, C1453FW / CLX-4195N, 4195FN, 4195FW |
| Antal pr. pakke | 1 stk; 1 stk |
| Udskrivning af farver | Sort, Blå, Magenta, Gul; Sort, Blå, Magenta, Gul |
| Mærke kompatibilitet | HP; HP; HP |
| Oprindelsesland | Kina; Kina |
| HP segment | Forretning, Enterprise; Forretning, Enterprise; Forretning, Enterprise |
Driftsbetingelser
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) | 10 - 80%; 10 - 80% |
| Driftstemperatur (T-T) | 10 - 30 °C; 10 - 30 °C |
| Relativ luftfugtighed ved opbevaring (H-H) | 10 - 90%; 10 - 90%; 10 - 90% |
| Opbevaringstemperatur (T-T) | -20 - 40 °C; -20 - 40 °C |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 129 mm; 129 mm |
| Pakkedybde | 116 mm; 116 mm |
| Pakkehøjde | 360 mm; 360 mm |
| Pakkevægt | 120 g; 120 g |
Andre funktioner
| UNSPSC-kode | 44103120 |
| Udskrivningsteknologi | LED; LED; LED |
| Farve | Ja |
Tekniske detaljer
| Kassens indhold | Flaske til affaldstoner |
Logistik data
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84439990; 84439990; 84439990 |