Samsonite 142145-1041 rygsæk Fritidsrygsæk Sort Polyester
Funktioner
| Rygsæk type | Fritidsrygsæk |
| Produktets hovedfarve | Sort |
| Stil | By |
| Farvelægning | Monokromatisk |
| Anbefalet køn | Mand |
| Notebook rum | Ja |
| Tablet rum | Ja |
| Maksimal skærmstørrelse kompatibilitet | 43,9 cm (17.3") |
| Antal rum | 2 |
| Udvendige lommer | Frontlomme |
| Indvendige lommer | Dokumentlomme, Tabletlomme |
| Lommer med lynlås | Ja |
| USB-port | Ja |
| Bryststrop | Ja |
| Håndtag | Ja |
| Bærehåndtag | Ja |
| Lukketype | Lynlås |
| Vandfast | Ja |
| Vandafvisende | Ja |
| Reflekterende elementer | Ja |
Vægt & størrelser
| Bredde | 335 mm |
| Dybde | 240 mm |
| Højde | 490 mm |
| Vægt | 1,3 kg |
| Volumen | 30 L |
| Udvidet volumen | 35 L |
Emballeringsdata
| Antal | 1 |
Materiale
| Materiale | Polyester |
| Materialeoplysninger | 100% R-PET Polyester |