RUGGED MAX CASE IPAD 109IN (10
Funktioner
| Kapabilitet | iPad 10 Gen. |
| Antal standby-tilstande | 3 |
| Maksimal skærmstørrelse kompatibilitet | 27,7 cm (10.9") |
| Etui-type | Flipetui |
| Materiale | Polykarbonat (PC), Polyurethan, Termoplastisk polyurethan (TPU) |
| Produktets hovedfarve | Blå |
| Mærke kompatibilitet | Apple |
| Lukketype | Klaplukning, Magnetisk lukning |
| Indbyggede højttaler(e) | Ingen |
| Standby-tilstand | Ja |
| Visitkortlomme | Ingen |
| Integreret (ede) rum | Ingen |
| Forlomme | Ingen |
| Skrive notebook holder | Ingen |
| Penneholder | Ja |
| Smart kortlæser | Ingen |
| Indbygget tastatur | Ingen |
| Beskyttelsesfunktioner | Stødbestandig, Smudsafvisende, Faldresistent, Støvresistent, Stødsikker, Ridseresistent, Stødresistent, Stænktæt, Vibrationsikker |
| Stødsikker op til | 1,4 m |
| Køn | Unisex |
| Forbrugeraldergruppe | Alle |
| Kan låses | Ingen |
| Auto vågen/sove funktion | Ja |
| Skulderrem | Ingen |
| Oprindelsesland | Kina |
| Certificering | REACH, MIL-Std 810H |
Batteri
| Indbygget batteri | Ingen |
| Indikator for batteriniveau | Ingen |
| Genopladeligt batteri | Ingen |
Vægt & størrelser
| Bredde | 195 mm |
| Dybde | 18 mm |
| Højde | 260 mm |
| Tykkelse | 1,8 cm |
| Vægt | 330 g |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| AC-adapter inkluderet | Ingen |
| Biloplader | Ingen |
| Skærmbeskytter | Ingen |
| Rengøringsklud | Ingen |
| Lyspen inkluderet | Ingen |
| Batterioplader inkluderet | Ingen |
| Brugervejledning | Ja |
| Pen inkluderet | Ingen |
| Skrive notebook inkluderet | Ingen |
| Hurtig start guide | Ja |
| Pakkebredde | 195 mm |
| Pakkedybde | 18 mm |
| Pakkehøjde | 260 mm |
| Pakkevægt | 25 g |
| Pakketype | Karton |
Leverandørfunktioner
| Tilgængeligt produkt- eller artikelinformationsark? | Ja |
Tekniske detaljer
| Vaskeanvisning | Må ikke vaskes |
| Compliance-certifikater | REACH |
| Garantiperiode | 1 År |
| Strygevejledning | Må ikke stryges |
| Blegningsinstruktion | Anvend ikke kloring |
| Overholdelse af bæredygtighed | Ja |
Logistik data
| Serialiseret | Ingen |
Andre funktioner
| Farvenavn | Blue |
| Auto-luk system | Ingen |
| Låsetype | Magnetisk |
| Funktioner | Automatic sleep/wake function; Integrated pen holder, magnetic closure, Trifold Stand |
| Emballageindhold | 1 x DEQSTER Rugged Max Case 10.9" |
| Indbygget subwoofer | Ingen |
| Antal produkter inkluderet | 1 stk |
| Anbefalet køn | Ethvert køn |
| Optimeret til | Apple iPad 10.9" |
| Bluetooth | Ingen |
| Batterier inkluderet | Ingen |
| Kompatible produkter | Apple iPad 10.9" (10. Gen.) |
| Farvegruppe | Blå |
| Farve | Ja |