RUGGED CASE RT2 IPAD PRO 13IN
Funktioner
| Kapabilitet | 13" iPad Pro (M4) 2024 |
| Maksimal skærmstørrelse kompatibilitet | 33 cm (13") |
| Etui-type | Folie |
| Materiale | Polykarbonat (PC), Polyurethan |
| Produktets hovedfarve | Sort |
| Mærke kompatibilitet | Apple |
| Indbyggede højttaler(e) | Ingen |
| Standby-tilstand | Ja |
| Penneholder | Ja |
| Beskyttelsesfunktioner | Faldresistent, Ridseresistent, Stødsikker |
| Køn | Unisex |
| Forbrugeraldergruppe | Alle |
| Oprindelsesland | Kina |
Batteri
| Indbygget batteri | Ingen |
Vægt & størrelser
| Bredde | 288 mm |
| Dybde | 229 mm |
| Højde | 12,7 mm |
| Vægt | 430,6 g |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Pakkevægt | 440,6 g |
Tekniske detaljer
| Compliance-certifikater | WEEE |