RUGGED CASE RT2 IPAD 10.9IN
Funktioner
| Kapabilitet | Apple iPad 10,9" (10. Gen.), Apple iPad 11" (11. Gen.) |
| Maksimal skærmstørrelse kompatibilitet | 27,9 cm (11") |
| Etui-type | Folie |
| Materiale | Polykarbonat (PC), Polyurethan |
| Produktets hovedfarve | Sort |
| Mærke kompatibilitet | Apple |
| Lukketype | Magnetisk lukning |
| Indbyggede højttaler(e) | Ingen |
| Standby-tilstand | Ja |
| Penneholder | Ja |
| Beskyttelsesfunktioner | Faldresistent, Ridseresistent, Stødsikker |
| Forbrugeraldergruppe | Alle |
| Køn | Unisex |
| Oprindelsesland | Kina |
Batteri
| Indbygget batteri | Ingen |
Vægt & størrelser
| Bredde | 198 mm |
| Dybde | 250 mm |
| Højde | 14 mm |
| Vægt | 340 g |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Pakkevægt | 360 g |