Rowenta Vacuum Cleaner Silence Force Allergy+ red (RO7473CH)
Strømstyring
| Maksimal indgangseffekt | 400 W |
| Effektstyring | Mekanisk |
| Strømkilde | Vekselstrøm |
Design
| Støvkapacitet | 4,5 L |
| Type | Beholder vakuum |
| Rengøringstype | Dry |
| Produktfarve | Rød |
| Rørtyper | Teleskopisk |
| Rørmateriale | Metal |
| Antal 360° roterende hjul | 4 hjul |
| Støvbeholder type | Støvpose |
Præstation
| Vakuum luftfiltrering | Hygiejnefilter |
| Jordadskillelsesmetode | Filtrering |
| Normal brug | Hjem |
| Rengøring af overflader | Gulvtæppe, Hårdt gulv |
| Støjniveau | 65 dB |
| Arbejdsområde | 12 m |
| Dyrepleje | Ja |
Ergonomisk
| Ledningslængde | 8,4 m |
| Indikator for fuld støvbeholder | Ja |
| Stødbeskytter | Ja |
| Bærehåndtag | Ja |
Vægt & størrelser
| Bredde | 298 mm |
| Højde | 528 mm |
| Vægt | 9,57 kg |
| Pakkebredde | 380 mm |
| Pakkedybde | 570 mm |
| Pakkehøjde | 358 mm |
Emballage indhold
| Støvsugerbørster inkluderet | Mini turbo børste |
| Møbelmundstykke inkluderet | Ja |
Tekniske detaljer
| 2-trins børste | Ja |
Logistik data
| Oprindelsesland | Frankrig |