Rowenta TN8961F4 skæg- og hårtrimmer Sort, Hvid Nikkel-Metalhydrid (NiMH)
Præstation
| Produktfarve | Sort, Hvid |
| Antal hastigheder | 1 |
| Minimum hårlængde | 1 mm |
| Maksimal hårlængde | 1,2 cm |
| Præcise trin | 3 mm |
| Velegnet til hele kroppen | Ingen |
| Præcisionstrimmer | Ja |
| Præcisionstrimmer formål | Skæg, Øre, Næse |
| Materiale, kniv | Rustfrit stål |
| Aftagelig kniv | Ja |
| Motor hastighed (maks) | 6500 rpm |
Indikator
| Opladningsindikator | Ja |
| LED-indikatorer | Ja |
Strømstyring
| Strømkilde | Vekselstrøm/batteri |
| Driftstid | 60 min. |
| Genopladelig | Ja |
| Opladningstid | 8 t |
| Batteritype | Indbygget batteri |
| Batteriteknologi | Nikkel-Metalhydrid (NiMH) |
| Vekselstrømsindgangsspænding | 100 - 240 V |
Emballage indhold
| Kamtilbehør | Skæg, Hoved, Næse |