Rowenta Infinite Looks CF422L Krøllejern Varm Sort, Lyserød 48 W
Præstation
| Justerbar termostat | Ingen |
| Antal varmeniveauer | 1 |
| Kontroltype | Scrollbar |
| Type | Krøllejern |
| Teknologi | Varm |
| For at få lige hår | Ja |
| For at få krøllet hår | Ja |
| Hårtekstur | Ingen |
| Hårtørring | Ingen |
| Justerbar krølletid | Ingen |
| Cool shot funktion | Ja |
| Ionisk funktion | Ingen |
| Opvarmningstid | 60 sek./side; 60 sek./side |
Design
| Produktfarve | Sort, Lyserød |
| Keramisk belægning | Ja |
| Ophængelig | Ja |
| Hængetype | Hængende løkke |
| Oprindelsesland | Kina |
Ergonomisk
| Indbygget skærm | Ingen |
| Tænd-/slukkontakt | Ja |
| Alarm klar | Ingen |
Strømstyring
| Strømkilde | Vekselstrøm |
| Strøm | 48 W |
| Vekselstrømsindgangsspænding | 110 - 240 V |
Vægt & størrelser
| Bredde | 53 mm |
| Dybde | 317 mm |
| Højde | 69 mm |
| Vægt | 630 g |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 75 mm |
| Pakkedybde | 265 mm |
| Pakkehøjde | 265 mm |
| Pakkevægt | 983 g |
Emballage indhold
| Antal hårklips | 2 |
| Tilbehør til hårpleje | Glattejern |
| Cool tip | Ja |
| Varmebestandig handske inkluderet | Ja |
Logistik data
| Produkter pr. intermodal container (20 fod) | 4320 stk |
| Produkter pr. intermodal container (40 fod) | 9660 stk |
| Lag pr. palle | 4 stk |
| Produkter pr. palle | 144 stk |