Netatmo smart thermostat
termostatsæt - 802.11b/g/n
Funktioner
| Smart termostat | Ja |
| Hukommelsesfunktion | Nej |
| Grænseflade | RF |
| Understøttelse af Smartphone-fjernbetjening | Ja |
| Wi-Fi | Ja |
| Wi-Fi-frekvens | 2,4 GHz |
| Wi-Fi-standarder | 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Maksimal indendørs rækkevidde | 100 m |
| Applikationssupport | Ja |
| Måleenhed | °C |
| Sikkerhedsalgoritmer | WEP, WPA, WPA2-AES, WPA2-TKIP |
| Programmerbar | Ja |
| Forsinket start-timer | Ja |
| Mulighed for flere oner | Ja |
| Temperatur sætpunktsinterval | 5 - 30 °C |
| Produktfarve | Transparent, Hvid |
| Manuel temperaturjustering | Ja |
| Planlægningsfunktion | Ja |
| Temperaturforøgelse | 0,5 °C |
| Multi-home understøttelse | Ja |
| Fjernbetjent | Ja |
| Fungerer med Apple HomeKit | Ja |
| Fungerer med Amazon Alexa | Ja |
| Fungerer med Google Assistant | Ja |
Display
| Skærm | Digital |
| Baggrundsbelysning | Ja |
Strømstyring
| Strømkilde | Batteri |
| Maksimal skiftekapacitet | 4,6 W |
| Vekselstrømsindgangsspænding | 100 - 250 V |
| Maksimal koblingsspænding | 250 V |
| Maksimal koblingsstrøm | 4 A |
| Antal understøttede batterier | 3 |
| Batterilevetid | 2 År |
| Batteritype | AAA |
| Vekselstrømsindgangsfrekvens | 50 - 60 Hz |
Driftsbetingelser
| Temperaturinterval (T-T) | 0 - 50 °C |
Sensorer
| Temperaturføler | Ja |
Systemkrav
| Understøttede mobile operativsystemer | Android, Android 4.2, Android 4.2.1, Android 4.2.2, Android 4.3, Android 4.4, Android 5.0, Android 5.1, Android 6.0, Android 7.0, Android 7.1, Android 7.1.2, Android 8.0, Android 9.0, Windows Phone 8, Windows Phone 8.1, Windows Phone 9, iOS, iOS 10.0, iOS 11.0, iOS 11.4, iOS 12, iOS 9.0, iOS 9.1, iOS 9.2, iOS 9.3, iPadOS |
Vægt & størrelser
| Bredde | 83 mm |
| Dybde | 22 mm |
| Højde | 83 mm |
| Vægt | 185 g |
Emballage indhold
| Modtager | Ja |
| AC-adapter inkluderet | Ja |
| Skruer inkluderet | Ja |
| Stativ inkluderet | Ja |
| Installationsvejledning | Ja |
| Vægbeslag | Ja |
| Kabler inkluderet | USB |
| Kedeladapter inkluderet | Ja |
| Fjernbetjening inkluderet | Nej |
| Batterier inkluderet | Ja |
| Hurtig start guide | Ja |
| Brugervejledning | Ja |
| Antal | Ja |
Andre funktioner
| Oprindelsesland | Kina |