MT-107 BTO Bluetooth out turntable
Funktioner
| Produktfarve | Sort, Grå, Træ |
| Drift | Automatisk |
| Nominel hastighed | 33,45 rpm |
| Volumenkontrol | Dreje |
| Tænd-/slukkontakt | Ja |
Porte & Grænseflader
| Antal USB-porte | 1 |
| Bluetooth | Ja |
| AUX-indgang | Ja |
| Tilslutning af hovedtelefoner | 2,5 mm |
| Linie-udgang (RCA) | 1 |
Højttalere
| Antal højttalere | 2 |
| Udgangseffekt (RMS) | 10 W |
| Antal indbyggede højttalere | 2 |
Strømstyring
| Frekvens for vekselstrømsadapter | 50/60 Hz |
| Indgangsspænding for vekselstrømsadapter | 100 - 240 V |
| Strømforsyningstype | Vekselstrøm |
Vægt & størrelser
| Bredde | 333 mm |
| Dybde | 413 mm |
| Højde | 145 mm |
| Vægt | 4,6 kg |
Emballeringsdata
| Pakkehøjde | 439 mm |
| Pakkedybde | 482 mm |
| Pakkevægt | 5,3 kg |
| Pakkebredde | 222 mm |
Emballage indhold
| Antal | 1 |
| Brugervejledning | Ja |