EIZO ColorEdge EX5
colorimeter / farvekalibrator
Funktioner
| Produkttype | Monitor-kalibrator |
| Mærke kompatibilitet | Eizo |
| Kapabilitet | CG319X, CG318-4K, CG279X, CG277, CG2730, CG2700X, CG2700S, CG247X, CG247, CG2420, CG2400, CG248-4K, CX271, CX241,CS2740, CS2731, CS2730, CS270, CS2420, CS2410, CS2400S, CS2400R, CS240, CS230 |
| Produktfarve | Sort |
Systemkrav
| Understøttede Windows-operativsystemer | Windows 10, Windows 11 |
| Understøttede Mac-operativsystemer | MacOS |
Vægt & størrelser
| Bredde | 37.6 mm |
| Dybde | 37.6 mm |
| Højde | 33.6 mm |
| Vægt | 102 g |